0212 653 83 83

Vitriks;
Sertleşme problemlerine
Erken boşalma problemlerine
Sperm sayısı ve kalitesi problemlerize yardımcı olur.

Tamamen bitkiseldir. 
İlaç değildir.

Bütün erkekler penislerinin boyutları ile çok yakından ilgilidirler, çünkü boyut erkekliğin gücünü simgelemektedir. Her erkek cinsel organıyla gurur duyar ve övünür.
Erken boşalma erkeğin partnerinin isteklerine cevap veremeden hemen boşalması ve bu olumsuzlukla beraber cinsel yaşamlarında sorunlara yol açmasıdır. Cinsel uyarılarla ve kontrolsüz bir şekilde meydana gelmesi, tatminsizlik, suçluluk, utanç ve hayal kırıklığı erkekleri etkileyen cinsel sorunlardır.
Kıyaslama imkânına kavuşan kadınların, iri boyutlarda olmayan bir cinsel organla karşılaşmasının tek açıklaması, başlamadan her şeyin bitişini görmektir. Standardın altında boyutlarda penise sahip erkekler ilişki sırasında ve psikolojik yönden sorunlar yaşamaya başlarlar.

VİTRİKS PENİSİNİZİ NASIL BÜYÜTÜR?
Cinsel uyarılmayla birlikte, penis yapısındaki süngerimsi dokuya kan pompalanarak sertleşme ve büyüme yani ereksiyon gerçekleşir.
Vitrixman içerisindeki özel bitkisel formülü ile vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak, penis dokularına daha fazla kan pompalanarak hücrelerin genişlemesine ve penis boyutlarında büyümeye yardımcı olur. Böylelikle sertleşme probleminin ortadan kalkmasına ve ereksiyon süresinin uzamasını sağlar.
İstediğiniz ölçüde penis boyuna ulaşmak ve partnerinize unutulmaz zevkler yaşatmak istiyorsanız
Güçlü Formülü ile 3 ayda 7 cm’e kadar uzama ile Vitriks tam size göre.